| alecs000 a întrebat:

Sall.am un cielo din 2002 si merge in 3 pistoane am schimbat bujiile, fisele, am curatat injectoarele si nimic tot asa merge, dar pe GPL merge normal ce sa fie.astept raspuns.multumesc.

3 răspunsuri:
| jocnecurat a răspuns:

Schimba injectorul

| mihaa a răspuns:

Mi-am intrebat sotu, este electromecanik si a zis asa: injector blokat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot cielo am si eu la mine a fost de la fisa intrerupta dadea scanteie cand vroia, daca zici ca leai schimbat ori injector ori partea electrica de la un injector daca pe gpl mere altceva nu prea are ce