| Angel115678 a întrebat:

Sall grup. Am o problema cu un amic,face glume pe seama mea pentru ca acum ceva timp mi-am luat permisul de conducere si inca nu am un autoturism. Glume de genul " pieton cu permis, cum pot sa am permis si sa nu am mașină etc. poate ma ajutați cu câteva replici sa il înfrunt.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i peste bot cu faptul că tu ai și probabil el nu

| FakeJoker a răspuns:

Spune'i ca e un prost, nu toti au crescut in puf ca el, si ca atunci cand i se strica caruciorul cu motor, sa nu te cheme pe tine sa'l duci la dezmembrari sa caute piese.