| sen a întrebat:

Sall. mai am ceva pana fac 18 ani si voidade permis dar sunt nerabdator. care ar fi cea mai buna masina pentru tunning? nu conteaza anul. sa fie pana in 3000 de euro si sa fie compatibila cu orice fel de tuning mai important la motor

Răspuns Câştigător
| Faranume05 a răspuns:

VW Golf 4, masina potrivita. Iar daca doresti sa ii tunezi motorul ia-ti un 1.8T, si modifical la Revo Technik.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai preocupa-te de permis.Sa il iei. Gandul la o masina te poate deruta in procesul de invatare.Parerea mea.Bafta la invatat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti tu permisul, invata sa conduci pe o masina normala si la tunning ul pe mai incolo. ca la ce povesteti tu acolo parca vad ca iti iei un cazan de bmw vechi de 20 ani si ii dai o gaura in toba sa faca zgomot, ii legi o scandura pe post de eleron si zici ca ai bmw tunat

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Sper sa nu-ti iei permisul. Nu avem nevoie de inca un cocalar cu masina tunata pe strazi. Ramai la bicicleta.

| sen explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Daca la tine tuning inseamna cocalar, atunci cred ca tu ori ai 12-16 ani ori esti prost. Este posibil sa le ai pe ambele, dar daca nu te intereseaza o intrebare nu raspunde la ea de dragul de ati exprima opinia ta.