| daniel19ny a întrebat:

Sall prieteni am o intrebare va rog! cat costa asigurarea la mercedes s 320cdi w220 FUNDA

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asigurarea se calculeaza in primul rand in functie de varsta soferului asa ca nu iti putem spune noi cat costa. intri pe un calculator online si calculezi singurel

| TrăieşteClipa a răspuns:

Depinde de varsta soferului, daca a avut alte accidente in ultimul an, de cat timp are permis, marca masinii, judet etc.
Dar asigurarea o sa fie oricum mai mica decat taxa anuala la primarie care este in jur de 4000lei.

| Lupasliviu a răspuns:

Buna,
Aici gasesti cea mai ieftina asigurare tot de aici imi fac la masina.
http://bit.ly/1I46x5S