| sinatas a întrebat:

Salu! am cumparat de curand un Atv de 125 cmc si mi-a dat acte de 49 cmc.cand sa merg la primarie sa il inmatriculez acolo mi s-a spus ca trebuie sa merg la resedinta de judet la Rar ca sa imi dea carte de identitate. Daca merg la rar cu actul de 49 si acolo se afla ca e de 125 ce se poate intampla? multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate intampla sa anunte politia ca ai prezentat acte false si politia sa afle ca acesta este furat. Du-te si rezolva problema cu vanzatorul sa-ti dea actele originale, era obligat la asta. Numai bine!

1 răspuns:
| razvan7x_2096 a răspuns:

Pai nu sunt sigur poate o sa sica ca e furat