| Andreutsa25 a întrebat:

Am windows vista licentiat primit odata cu pc-ul, dar din pacate nu mai am acea hartiuta pe care era scris codul acela si nu il mai pot instala...Stiti cumva vreo modalitate prin care sa aflu acel cod? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Nu cred ca mai ai cum sa recuperezi licenta, poate daca i-ai dat register pe microsoft.com. Este posibil ca Microsoft sa aiba vreo modalitate cum sa-ti recuperezi licenta. Parerea mea cauta pe microsoft.com ( nu stiu daca e microsoft.ro).

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ar trebui sa fie si o eticheta cu holograma si serial-number lipita pe carcasa.