| Simion_Efel_1998 a întrebat:

Salut aș fii nerecunoscător dacă ma-ți putea ajuta cu o problemă, am deconecat casetofonul (doar borna -), iar acum îmi cere un cod. Modelul mașini este Opel Vectra C și am înțeles de la un prieten că trebui să fie pe manualul de utilizare, dar nu am acest manual sau să intru pe site-ul official unde bag seria șasiu și-mi dă codul. Alte sugestii?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la Opel Di-Bas, Dealer Autorizat Opel si iti dau ei codul (se plateste acest serviciu).
Bafta!

1 răspuns:
| sergiumauri08 a răspuns:

Ai nevoie de manualul de utilizare, cand scoti bateria de fiecare data iti cere un cod care il ai in cartea de la masina