| Paeki a întrebat:

Acum câteva zile am împrumutat mașina unui prieten și aș vrea să șterg kilometrii pe care i-a parcurs din bord. Cum trebuie să procedez, fără să șterg și ceilalți kilometri?
P. S: vorbesc de kilometrii ăia parțiali sau cum se numesc, nu de kilometrii reali ai mașinii (268000)
Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dar de ce sa ii stergi? Lasa-i asa.

| Basilievski a răspuns:

Scoate bordul jos si ai pe acolo prin spate niste rotite cu zimti, le dai inapoi, dar cu grija, ca au ceva mecanism tocmai ca sa nu ii dai inapoi. Oricum, cu putina indemanare ii dai.

Răspuns utilizator avertizat
| Basilievski a răspuns (pentru Ionut1492):

Nu ai specificat ce model de masina e.

Răspuns utilizator avertizat
| Paeki explică:

Mai bine ii las așa decât să mă apuc să desfac pe acolo... Am crezut că se poate din butonul ăla de sub kilometraj. Mulțumesc mult oricum

| Madalin699 a răspuns:

Nu ai specificat modelul masinii, insa poti tine apasat pe acel buton de sub kilometraj pana se reseteaza.