| aLeXsNs a întrebat:

Salut all. Am si eu o problema la atv.
Inainte aveam acea pompa de unde isi trage benzina. Iar acum am dat-o jos. Si imi puteti spune, o consuma mai mult?. Si mai am o intrebare de cand am dat-o jos nu-si mai tine relantiul ( atv hummer 110 ) dau funda!

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Montează pompa la locul ei, că nu degeaba e pusă și nu influențează în nici un fel consumul.

| paulthegame a răspuns:

Pai normal ca nusi mai tine relantiu ca nu mai vine de la pompa cat trebuie sa se tina la relantiu
sfatul meu e sa o pui inapoi cai mai bine