| IonutNiculae a întrebat:

Am avut un accident cu un posesor de asigurare de la astra s-a, a trecut ceva timp de atunci, nu mi-am putut repara masina pe asigurarea lui din cauza constatatorului, in fine e poveste lunga...
Alta este intrebarea, acum cateva zile m-a lovit altcineva pe aceiasi parte,
Cu asigurarea astuia imi pot repara in totalitate masina, chiar si avaria produsa de primul daca este pe aceiasi parte cam in acelasi loc?
Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si in acest caz depinde de constatarea ce se va face.

| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, si eu care credam ca ai avut un accident de masina, cand colo, accidnetul era cu un asigurat de la astra... si v-ati spart capul, sau nu?

| IonutNiculae explică (pentru Violleta2022):

Esti atat de p... in cat nu iti poti da seama la ce am facut referire, dar asa e la astia mai dobitoci asa trebuie' sa le desenezi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonutNiculae):

Esti atat de analfabet, ca de scriai corect, era evident ce doreai sa exprimi.
Poate data viitoare iti dai un interes sa nu te mai faci de ras.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cu se face constatarea

| PeFuga a răspuns:

Din păcate si de data asta tot la cheremul constatatorului esti...