| kamy01 a întrebat:

Am cumparat o masina si numarul de inmatriculare dupa spate mi-a cazut pe jos si mi la calcat cineva in asa fel in cat sa sifonat naspa rau, masina este cu numere de B eu stau in Ph dar este trecuta decat la financiar la mine si merg asa cu ia cu numerele de B, acum daca ma duc la politie la noi in Ph si vreau sa fac placutele de inmatriculare din nou sa fie ca noi dar tot cu nr de Bucuresti acceleasi numere dar sa fie ca noi, ca acum arata urt rau de tot numarul.

mersi. funda pentru cel mai concret rasp.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Trebuie la Bucuresti. daca nu faci unul la imprimanta frumos si-l plastichezi si-l pui pe spate.chiar unul de la inmatriculari mi-a spus sa fac asa ca nu-mi gaseau numerele pe la ei si trebuia sa plec la mare.

3 răspunsuri:
| DRAGANONSKY a răspuns:

Sunt serviceuri care au stante de multiplicat placute de inmatriculare, trebuie doar sa cauti.

| viotedy a răspuns:

Bineinteles,e ceva provizoriu.mai mult sau mai putin.

| bonniem98 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea