| BarnaDenis a întrebat:

Salut am cumparat un Motor de 325 tds si lam pus pe un 318 tds modelu e36 din 95. Am pus absolut totul dar cnd dau la automat nu porneste. invarte electromotorul da nu porneste nici cu spray. ajutatima va rog. multumesk

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai pus 'absolut' tot, deci nu ne mai dai voie sa iti zicem ce ai uitat.
Daaaarr... Contactul + cheile le-ai luat, deodata cu ECU motorului pe care l-ai pus?

| BarnaDenis explică:

Probleme e ca masina de pe care o fost loat motoru avea imo. asta nu are nici macar mufa pentru imo