| SofiaTeodorescu a întrebat:

Salut.Am inteles ca talonul se emite in 15 zile, au trecut 20 si nu am primit nimic. Unde pot sa sun sa aflu ce se intampla cu talonul meu? Am intrat pe ceva site, nu tin minte exact ce site (drpciv mi se pare), unde mi-am introdus datele si zicea ca a fost emis talonul.Varul meu si-a înmatriculat masina o săptămână mai târziu si lui i-a ajuns talonul.Am întrebat la posta a zis ca nu i-a venit nimic.

Răspuns Câştigător
| CondoM a răspuns:

Salut. Poti suna la drpciv din zona ta unde ai depus actele

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca nu il ridica nimeni in termenul legal, este trimis la DRPCIV.