| Qw1234 a întrebat:

Salut! Zilele trecute găsisem un articol pe google cu un cod pentru economisirea bateriei(sa reziste mai mult), dar nu mai găsesc articolul. Ma puteți ajuta? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu exista articole de blog sau scrieri care sa iti faca tie bateria sa reziste mai mult.
Cu siguranta este vorba despre un scam, si doreste sa iti instaleze in telefon elemente malware!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai avea impresia ca vreun producator a ascuns un astfel de feature in spatele unui cod?

| Dragobeta a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti. Nici eu nu-l mai gasesc. Dar practic nu era un cod ci niste smecherii.
Dar uite aici cam acelasi lucru dar mult mai explicit. https://www.youtube.com/watch?v=zLht58bkmlY Si baietii astia sunt seriosi.