| MartinoDean a întrebat:

Se pricepe cineva la WordPress? Pentru ca eu am cateva nelamuriri in legatura cu asta. Tocmai mi-am lansat site-ul si vreau sa stiu urmatoarele lucruri:
1. Cum schimb faviconul de sus din stanga site-ului?
2. Cand vreau sa modific o postare sau un post mai vechi, in loc sa imi apara limbaj de scris clasic, imi apare un limbaj html.
3. Cum modific culoare temei? Unde mai anume trebuie sa intru?
4. Cum modific culoare textului? Vreau sa fie mai proeminent, mai negru, deocamdata are o nuanta de gri inchis si pare cam sters.
Va multumesc, raspunsurile sunt binevenite.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Tu esti ala cu Jetpack? cu comenturi de pe facebook?

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Faviconul nu se poate muta la dreapta ca sa ne intelegem faviconul e iconita aia mica cand accesezi siteul? nu
culoarea temei o schimbi din template
textul il schimbi din HTMLsi la aia cu postari mai vechi nu stiu sa-ti explic

| MartinoDean explică (pentru AdrenalinTm):

Pai nu vroaim sa il schimb la dreapta, am descris-o mai detaliat pentru a se intelege despre ce e vorba. Deocamdata am ca icon crocodilul ala de la HostGator si vreau sa-l inlocuiesc cu altceva.

| MartinoDean explică (pentru AdrenalinTm):

Da. Am reusit sa activez comentariile Facebook, insa cele clasice de WordPress nu am reusit sa le activez. Cred ca am sa cer ajutorul cuiva care se pricepe la chestiuni tehnice, mersi de raspuns oricum.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MartinoDean):

Https://www.youtube.com/watch?v=dRyYxxi2mJQ
pentru faviconul
Jetpack am uitat sa-ti zic se face mult mult spam la alea de aia au nevoie de mai mult timp

| MartinoDean explică (pentru AdrenalinTm):

Mersi.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MartinoDean):

Te-a ajutat sau miai multumit doar pentru efortlaughing?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Tu esti ala cu Jetpack? cu comenturi de pe facebook?