| Tudose_Adrian_1997 a întrebat:

am si eu problme cu masina, (vw jetta 2008) am fost intr-un service auto sa schimb volanta, plecand din service nu mai mergea servo directia deoarece mi-a ars o siguranta, apoi nici stergatoarele nu au mers tot din cauza unei sigurante, am rezolvat situatia am semnat si am plecat acasa, ajungand acasa am incercat sa aprind radio, navigatia masinii, navigatie fiind originala si nu a mai pornit, pana in momentul acela nu am avut nici o problema cu aceasta, de sunat nu am mai sunat inapoi la service crezand ca este vorba tot de o siguranta, am decis sa ma duc la un mecanic apropiat zonei unde stau sa imi controleze sigurantele, toate sigurantele functioneaza, dar aceasta nu funcționeaza, ce credeti ca s-ar fi putut intampla?
Oare s-a ars pur si simplu, nu este sustinuta de o siguranta?
Are cumva alta siguranta in spatele aparaturii.
V-as fi recunoscator pentru niste informații, doresc sa stiu exact ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Ceva nu e in regula, au sudat pe masina cu bateria montata? La casetofon ar trebui sa ai o siguranta in spatele lui.

| Tudose_Adrian_1997 explică (pentru SoulReaver):

Presupun ca dat electromotroul jos cu borna la baterie pusa. Nu stiu exact daca are siguranță in spate sau daca e ceva de la masă

| SoulReaver a răspuns (pentru Tudose_Adrian_1997):

Se poate, la renault la.casetofonul original are siguranta si la ford vazut.