| aead a întrebat:

Salut am o problema cu un seat ibiza 2001, mi se opreste motorul in mers, am fost la 3-4 service-uri am pus.o pe tester nu da nici o oroare,am schimbat filtru de benzina,buji,fise,senzor de acceleratie,releu, si nu am rezolvat nimic...care credeti ca e defectul? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Bogdan228 a răspuns:

Salut, ai probleme si la pornire?

| aead explică (pentru Bogdan228):

Porneste la prima cheia... dupa ce se opreste in mers, cateodata nu mai vrea sa porneasca imediat si trebuie sa ii iau borna

| Bogdan228 a răspuns (pentru aead):

Poate fi de la pompa de benzina, e greu de spus daca nu vad masina...