| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am o problemă la rulmentul de presiune de la mașină (Golf 4 1.9). Se aude un zgomot ușor la apăsarea pedalei de ambreiaj. Mașina în rest merge bine. Ideea e că nu m-aș grăbi să schimb ambreiajul. Oare aveți idee, poate din experiență, cât ar mai merge? Nu mă deranjează sunetul, uneori nici nu se aude...Dar aș mai putea merge așa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Aici e ca la loto: ar putea crăpa mâine sau niciodată. Nu risca, schimbă-l preventiv