| Radu_Valy_1996_4TrE a întrebat:

Salut, am o problema la un ATV Bashan 200s-7 capacitate cilindrica 200. Am curatat carburatorul si acum nu mai porneste, se ineaca carburatorul, nu are reglaje de aer si benzina doar de relanteu. Are doar un singur reglaj, un fel de cui cu un arculet pe el care este pozitionat fix inaintea gatului de admisie si strapunge carburatorul dupa cuiul panton comunicand din exterior spre interior. Ma gandesc ca de la el poate fi problema.(partea electrica e ok da scanteie, volanta am verificat-o e la punct)

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Sall. lasa-mi cum ai Facebook.îți dau un coleg sa te ajute, daca vrei.