| maryws11 a întrebat:

SALUT
Am o singura cheie la masina (ford mondeo mk3) cum sa putea sa aflu daca are cip sau nu unde are locasul respectiv nu se scoate deloc. funda

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Copia trebuie sa fie cu cip, costa cam 2-300 Lei o copie

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cipul e in carcasa neagra de acolo daca l-ai scos nu mai poti face nimic sa mearga.

| ombladon a răspuns:

Daca ai un patrat rosu pe cheie, are sigur, si nu incerca sa-l scoti

| maryws11 explică (pentru ombladon):

Patratul este albastru si nu cred ca se poate scoate am impresia ca este turnat.
daca as vrea sa-mi fac o dublura ai idee mi-ar trebui ca viitoarea cheie sa fie cu cip sau doar tai lamela dupa asta pe care o am?