| Smenchier a întrebat:

Am pierdut cheia de la un Ford Focus din 2011 si masina nu e a mea! Ce pot sa fac
P.S:Masina era la service la mine, si e singura cheie
dau funda! scuzati categoria e foarte urgent

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună l pe proprietar să vină cu cheia, dar unde ai pierdut o?

| Smenchier explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce cheie? era singura cheie nimeni nu mai are nici una crying( nu stiu unde am pierdut-o

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Smenchier):

Atunci tu esti bun, pot oamenii să i ti lase masinile lor pe mînă, ce meserias esti tu?

| FIFA14 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor

| FIFA14 a răspuns:

Reprezentanta, 15 zile si ai cheie noua.
Nu trece de 400de Euro.
Neatentia costa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FIFA14):

Păi are ăsta bani să cumpere o cheie nouă?

| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Mergi la o reprezentanta ford le povestești ce s-am intamplat si cred c iti va da o cheie noua(va dura ceva daca nu mai ai alta)