| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Caseta de directie la viraje pe loc, poate trăsni daca e defecta? Specific ca trasnitul ăsta se aude de undeva din jumatea mașinii. Sau poate fi bieleta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e o varianta de evitat, dar nu are rost sa iti complici viata doar atunci cand iti zice mecanicul ce e si cat costa afli din start. Google maps recenzii bune mecanic fiabil sa prinzi unul bun cel putin

| baru a răspuns:

Posibil, dar este bine de verificat. Depinde mult de tipul de turism. Trebuie sa se auda de unde vine zgomotul.

| B_Elvis_Alexandru_1990 explică (pentru baru):

Am observat de unde vine zgomotul. Este la la un burduf, cand iau de volan pe loc trasneste, se vede pe sub capota. Se vede cam pe la jumatea masinii mai spre stanga. Dar nu este cel de la planetara. Burduful casetei de directie este acelasi cu cel al bieletei sau sunt separate?

| baru a răspuns:

Este separat. Roaga pe cineva sa miste de volan si tu verifici de unde se aude zgomotul.