| Gabitzu246 a întrebat:

am si eu o masina pe bulgari am cumparat-o in 2014 este vorba de un opel astra g break, si in cartea ei este trecuta ca fiind autoutilitara, dar ea este normala ca oricare alta masina care nu este autoutilitara, ati inteles voi...
Chestia este ca eu vreau sa o inmatriculez si imi este sa nu am probleme la rar.Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Noi suntem cu tine.

| dolceromania a răspuns:

Probabil actele ei sant false, cand ai cumparat-o nu ai verificat, probabil ca o sa ai probleme, verifica daca seriile de pe masina corespunde cu ce ai pe acte.