| Bogdannn4x a întrebat:

Am si eu o problema, nu sunt priceput in masini absolut deloc si as dori sa stiu ceva despre faruri. Deci vreau sa pun Angels Eyes pe un BMW E46, farurile fiind galbene iar Angels-urile(inele) albe o sa arate urat, ce trebuie sa schimb pentru a fii farurile albe? LED-urile? Sau tot farul? Si unde gasesc piesele?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa schimbi becurile de la far, eventual sa pui xenon, gasesti pe Emag.ro becuri sau in orice alt magazin auto.
Recomand becuri, pentru xenon ai nevoie de omologare, iar daca nu ai si te opreste politia iese cam nasol.