| Carabin a întrebat:

Salut am si o intrebare sau o rugaminte mai mult aveti idee daca este posibil sau daca stiti un instructor bun cat. B. Sa va povestesc, eu am platit scoala de soferi de 2 ori si nu m-am prezentat la examenul teoretic din cauza unor probleme si mi-a exipirat dosaru acum vreau sa dau a 3-a oara si as vrea sa sa platesc doar 5-6 sedinte de condus este posibil? P.S. Sunt din Bucuresti

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa expirarea dosarului este obligatoriu sa faci iarasi scoala de conducere si sa sustii probele teoretica si practica, legal nu este posibil ce vrei tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu prea e posibil. Trebuie sa faci școală cap coada dacă dosarul e expirat

| Țoglă a răspuns:

Din câte știu era posibil așa ceva. Du-te la o școală la care vrei să te înscrii și explică-le. Ei știu răspunsul cel mai bine.