| lascudaniel a întrebat:

Am un audi a3 din 2002, 1.9 tdi 131cp. Cand las motorul la relanti se aude niste zgomote ciudate si uneori masina "vibrează " însă dacă apas ambreiajul sunetele dispar ( nu in totalitate ) iar vibrația dispare de tot. Menționez că viteza 1 imi agata putin si uneori marsalierul. Care poate fi problema? Volanta...doar ambreiajul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Doar volanta.Dar daca tot desfaci acolo schimba si ambreiajul.

| lascudaniel explică (pentru xerxes1):

Deci o sa coste 7-800€.

| xerxes1 a răspuns (pentru lascudaniel):

Asta este, dar stii ca pentru inca 250.000 nu mai umbli acolo.