| tyberyiu a întrebat:

Salut am un logan 1.4 fara servo, imi spune si mie cineva va rog cat m-ar costa sa ii pun servo si daca merita?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ce întrebare. Logic că merită. Toate mașinile au servodirecție. Presupun că acel logan este vechi de prin 2004.
Cam 500 RON costă.

| tyberyiu explică (pentru Anonimuserr):

Pai da si cam cat ar costa?

| Anonimuserr a răspuns (pentru tyberyiu):

Cam 500 RON. Acum depinde de service.

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Pai ai nevoie de o caseta de directie diferita, o pompa, un distribuitor care se monteaza pe volan, cateva conducte si 5-6 ore de manopera.
Doar reglajul directiei intr-un service bun costa min 100 ron.
Acum cu piese noi te costa undeva la 25-30 mil cu sh min 10mil.
Anonimul bate campii cu funda cu tot.

| ReviewLand a răspuns:

Este imposibil sa coste doar atat. Poate doar manopera 500 lei, dar piesele necesare? Vag stiam ceva de aprox 2000 lei...