| Alexandra_6680 a întrebat:

Maine dau examenu auto-sala. Nu sunt o persoana care sa zici ca imi e frica sau ceva de genu, dar chiar am emotii pentru maine.
Am citit legislatia, am facut teste, dar astazi cand m-am pus sa le fac, in primele ore faceam punctajul, dar dupa nu imi mai iesea. Sincer chiar imi e teama si ca niciodata sunt nesigura pe mine.
Ceva sfaturi si poate si incurajari?

Răspuns Câştigător
| stilferlo a răspuns:

Pai, atata timp cat la inceput reauseai sa treci testele, iar dupa ceva timp nu, e foarte bine happy deoarece testul la sala il dai doar odata, nu ai nevoie decat de concentratie

Normal ca dupa cateva ore sa nu mai poti face punctajul, devii plictisita, obosita, te innebunesc testele laughing sunt sigur ca ai sa reusesti...lasa un mesaj daca ai reusitbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai astazi probabil s-a intamplat asa fiindca te plictisisei daca la inceput spui ca scoteai punctajul. Daca le faci pe cele dupa drpciv si din 10 teste iei cel putin 7 ai foarte mari sanse sa iei si examenul oficial. Daca o sa fii calma, lasi emotiile de o parte si te concentrezi pe subiect o sa fie totul bine. Multa bafta oricum!

| stilferlo a răspuns:

Eram sigur happy

Felicitaribig hug

Romania are un nou sofersmug

| johny92 a răspuns:

Nu-ti face probleme daca ai invatat nu ai de ce sa-ti fie frica. Odihneste-te sa fii fresh pe maine. Bafta sper sa-l iei!:* nu-i chiar asa mare lucru trebuie doar sa fii concentrata.

| Gales1203 a răspuns:

Lasa emotiile si fii tu insutihappy caci daca incepi sa te panichezi o sa te incurci si o sa pici happy porneste cu capul sus si fi sigura pe tine happy

| Alexandra_6680 explică:

Am luat examenul auto-sala cu 23 de puncte.
Multumesc ca mi-ati ridicat moralul :*