| oBlesS a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o mazda 6 cu motor pe benzina, an 2005-2007 ( face lift ). As vrea sa stiu daca in interior se aud zgomote deranjante, știind că este foarte mult plastic. Puteti să îmi lăsați orice tip de detaliu despre această masina. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da, e foarte plasticoasa. Mai trosnesc manerele, mai pacane usor bordul la schimbari de temperatura. Alte detalii, ai grija la vopsea, are fulgii aia frumosi insa e foarte greu de nimerit la vopsitorie culoarea si incarcatura lor, daca ai ceva de reparat in directia asta o sa cam injure la atelier.

| oBlesS explică (pentru antimulte):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

1 răspuns: