| tudorflr a întrebat:

Ași vrea să-mi iau un Opel Insignia break 2.0 cdti diesel de prin 2010... Îmi puteți da o părere despre această mașină? Mă refer dacă e bună sau nu...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modelul e bun.
Când iei o mașină veche contează cel mai mult starea ei.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Motoare de 1.2 nu merg sau ce? Pentru ce iti trebuie un motor atat de mare? Esti sofer profesionist?

| Superior a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Cine esti tu sa-l judeci?
Daca vrea isi ia si Lamborghini Urus, nu e treaba ta.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns (pentru Superior):

Pentru ca prostii needucați ucid oameni.

| Superior a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Sa compari un 2.0 de pe Isignia cu Lamborghini e cea mai stupida chestie vazuta de mine pana acum.

| Superior a răspuns (pentru Delmo_Catalin_1984):

Daca nu te descurci cu caruta nu inseamna ca altii nu au arta condusului.

| alexad14 a răspuns:

Eu cred ca mai e buna. Dar sa te mai uiti daca are rugina etc.