| Deen98 a întrebat:

Salut, astăzi am fost sa înscriu mașina sa ii fac numerele și mi-a oprit majoritatea actelor, dacă sunt oprit de politie ce mai prezint? Specific ca am numere roșii valabile.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ai autorizatie de circulatie?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Le prezinti autorizatia numerelor provizorii (ca nu ti le-a retinut, banuiesc).

| flixbuster a răspuns:

Le spui exact ce ai scris aici: ca ai fost sa inmatriculezi masina si actele sunt oprite de politie la inmatriculari auto. Tu spui adevarul si ei pot verifica foarte usor intern.