| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, care site este mai bun sa fac chestionare pentru sala Cateogoria B?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este site-ul oficial al Directiei de permise, respectiv drpciv.ro.

| TheGentleman a răspuns:

Scoalarutiera.ro

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Du-te pe scoalarutiera si invata, eu aruncasem cartea de legislatie dupa ce am gasit site-ul ala. Daca te duci pe DRPCIV si faci 100 de chestionare ca maimutoii nu rezolvi nimic, pe scoalarutiera iti mai ofera si explicatie daca gresesti ca sa tii minte.

| AlexandraN21 a răspuns:

Hei! Cand am dat de permis am facut chestionare de pe site-ul asta
https://www.scoalarutiera.ro/chestionare-drpciv-categoria-b
Sper sa te ajute! Bafta!

| Anonimacereajutor a răspuns:

Scoalarutiera.Ro cel mai bun sincer, sunt chestionarele exact ca la examen, făcute cât mai multe și iei cu 26 dacă faci zilnic și multe foarte multe

| alexandru122142341 a răspuns:

Drpciv direct de pe site ul lor întrebări 100 la suta ca la sala!