| Patrick20061997 a întrebat:

Un site pentru chestionare bun? Chiar asa prost sa fiu. Sau ghinion sa pic cu 21 sala? Dau. Funda

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare ca site-ul oficial al Directiei de permise, drpciv.ro este unul dintre cele mai bune, daca nu chiar cel mai bun.

| AFR81 a răspuns:

DRPCIV sau ScoalaRutiera. Si eu am picat cu 21 prima data. Am revenit peste doua saptamani si am luat lejer, cu 26. Nu te panica, nu-ti pierde increderea in tine si fa, in continuare, chestionare.

| peperonies a răspuns:

Toata lumea pica sala cu 21.

| eminescuhipiot a răspuns:

Linisteste-te ca nu esti prost, o patesc toti, unele intrebari sunt "capcane", fi atent la ele si gandeste logic.

| DumitruDaniel a răspuns:

Scoalarutiera.ro
Drpciv.ro
Aplicatia drpciv chestionare(Android)
Bafta!

| GoStar a răspuns:

Http://www.scoalarutiera.ro

E foarte bun, iti explica video majoritatea intrebarilor.

| Andreeamaria555 a răspuns:

Scoalarutiera.ro e super. Eu acolo am facut. Am luat din prima cu 25. Sunt intrebarile ca pe drpciv doar ca pe drpciv platesti, aici e gratis.