| Începătorul988 a întrebat:

Cat as putea lua pe aceasta masinuta?
Focus 2 2. 0tdi euro4, 2010 Facelift
Bara fata ST, traseu intercooler, intercooler marit, soft, evacuare(200+cp)
Ceasuri level 3(maxidot)
Keyless (buton power ford)
Pachet de nefumatori
Incalzire scaune, parbriz, volan
Esp, abs, servo
Navigatie Android(detin si nav. originala)
Clima 2zone
Scaune piele/textil
Trapa electrica
Follow me home
4geamuri electrice

Necesita ambreiaj schimbat...

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

+-5000

| Superior a răspuns:

Scuze pentru ce face nesimtitul asta cu cont clona... imi cer scuze in numele lui, somer plictisit care n-a luat bacul si sta la bunica...

| Începătorul988 explică (pentru Superior):

Chiar nu inteleg ce ar avea de castigat. O fi alt prunc, care o da pe laba, si din lipsa de ocupatie comenteaza pe aici.

| Începătorul988 explică:

Cu soft 170cp.
Filtru sport, intercooler, evacuarez traseu intercooler, vin aproximativ 200cp. 2500€? Poate atat ii dau pe loganu' lui tac-tu, cu mama ta inauntru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Începătorul988):

Dar de ce o dai?laughing ți-a mai zis cineva că e de pensionari și te-a demoralizat?sad

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Avem deja prea multe sad

| Începătorul988 explică:

Nu, doar maica-ta intreaba de mine zilnic, cand mai trec pe la ea, sa ii las si ei cativa banuti ca sa te hraneasca si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine atașezi si niște poze? Sau sa pui un anunț cu un pret aproximativ, dai link la anunț după care îți zicem noi prețul? Din câteva cuvinte nu poți da un pret pentru o mașina, oricât de detaliate ar fi Explicațiile, prin poze se vede starea vopseaua, a interiorului, eventualele defecte/plusuri ce contează foarte mult la pret

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

O sa pun astazi/maine anuntul, si o sa il las aici.