| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ce masina imi puteti recomanda si mie pana in 2000-3000 E cam cu tot cu matriculare si toate cele...
Ce m`ar interesa la ea.
1.Consum mic
2.Fiabilitate
3.Piese ieftine
(o masina mai sportiva ca aspect)

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Skoda fabia modelul 2004 - 2009 (adica cel vechi) sunt masini super bune cu transmisie pe lant si un consum foarte bun.

sau

Golf 3, 4

O funda nu ar strica la casa omului!big grin

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Un volvo! cauta pe site-uri volvo v40 sau s40

| dru1darius a răspuns:

Poti cumpara un a4 1.9 tdi (sub anul 2000), vw passat tot acelasi motorizare si an, iar mai sportiv ii un golf 4 hatchback aici poti varia intre 1.9 diesel sau 1.6 benzina

| leonardobz a răspuns:

Cu 3000 euro nu cumperi nici fabia nici golf 4 cu inscris cu tot... golf 3 da dar nu recomand ca-s praf de rugina
ti as recomanda o pisica mai bine bmw318 consuma 9-10 in oras e agresiva e ce vrei ai si climatronic
Visit my blog!
http://useful4you.blogspot.com

| AAnnonim a răspuns (pentru leonardobz):

Cam multicel 9-10 mai ales ca sa si scumpit acum benzina.

| sebzor a răspuns:

In momentul de fata cu 2-3 mii de euro nu iti iei cine stie ce pentru ca la masinile vechi taxa este enorm de mare.