| SpYdY2 a întrebat:

Salut.Cred ca multi aveti in curte o masina veche gen dacia 1300-1310.As fi interest sa cumpar o dacie veche deoarece vreau sa o rstaurez de la zero. Daca are cineva de vanzare sau doreste sa scape de ea si vrea sa o doneze lasati-mi un mesaj cu id de messenger.

P.S: De ceva timp am o pasiune pentru restaurarea masinilor vechi.

1 răspuns:
| Braunion a răspuns:

Din pacate n-am sad
Mie mi-ar placea un Mercedes Bot De Cal restaurat, sa umblu cu el prin toata Romania. Din pacate, cred ca opresc pe la fiecare pompa laughing