| Mihaila_Andrei_Marius_1995 a întrebat:

Cum schimb becurile din interiorul masinii!
1.De la ventilatie (automata)
2.De la blocul de lumini
3.Din portiere
4.De la consola.
FUNDA GARANTAT!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E multa bataie de cap, un mecanic se pricepe sa dea jos tot bordul pentru aia ma refer la consola de la volan unde sant turometrele si indicatorul de viteza, etc. La usa e usor cu o surubelnita faci palanca si iese.

| BassHunter13 a răspuns:

Despre care model de Skoda este vorba an fabricatie!?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare masina are un interiro diferit, consola diferita, butoanele diferite, posrtierele diferite, la fiecare se demonteaza diferit.

| Mihaila_Andrei_Marius_1995 explică (pentru suntserios):

Skoda Octavia :d (AM UITAT SA PRECIZEZ )
Pentru bord unde sunt turometrele si ind.de viteza.nu am nevoie!