| pulx a întrebat:

De curand am gasit pe internet un fel de solutie pe care o faci acasa. Toate bune si frumoase pana am observat ca aceasta contine si otet. E pentru scos petele si am dat in masina cu ea pe scaune laughing. Au iesit petele dar a ramas mirosul de otet. Cum as putea sa il scot? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Lasi geamurile /usile masinii deschise pentru aerisire, in cateva ore /zile dispare mirosul.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mirosul de oțet dispare imediat după uscare. Da-ne si noua rețeta.

| pulx explică (pentru regis):

Chiar ai vrea sa incerci? Sau ma iei la mistolaughing

| regis a răspuns (pentru pulx):

Da, de ce nu? Eu folosesc oțetul pe acasă la multe chestii. La curățat in baie, spălat frigiderul, curățat mașină de spălat... De ce nu si in mașină?

| darrio2007 a răspuns:

Mirosul va dispare cu timpul. Nu mi se pare deranjant mirosul de otet.

| sierra1 a răspuns:

Speli cu apă din greu și apoi dai cu deodorant?

| barosanu69 a răspuns:

Iei alte scaune

| pulx explică (pentru barosanu69):

Cea mai stralucita idee.