| doareu914 a întrebat:

am o geanta din piele de culoare alba, a fost pusa in dulap si nu m-am mai uitat la ea, am scos-o de curand si am observat ca are niste pete de rugina si mucegai, am spalat-o de mai multe ori si s-a mai luat dar tot au mai ramas. Stie cineva cu ce se scot aceste pete? Multumesc. Funda...

Răspuns Câştigător
| Gabitzzza a răspuns:

Incearca cu ACE, lamaie, acetona

| doareu914 explică (pentru Gabitzzza):

In afara faptului ca s-a produs o pata mai mare pe geanta, pe partea din spate s-a curatat in mare parte

3 răspunsuri:
| doareu914 explică:

Cu acetona nu am nici un rezultat, am sa incerc si cu Ace, lamaie si vanish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanishwinking arata la TV pui pe pata, lasi cateva minute apoi speli
1.curata
2. miroase bine

Bafta si incearca mai multe