| RobertML a întrebat:

Dețin o Bora 1.6 16V benzina! De câteva zile întâmpin următoarele probleme; mi s-a oprit dintr-o data din mers și nu a mai vrut sa pornească pana nu s-a răcit motorul! După alte 2 zile nu mai pornea deloc! Învârtea da' nu o lua. I-am schimbat și bujiile și degeaba. In final am scos mufa de la egr, pornește normal, dar se accelerează singura. Ce este de făcut?

1 răspuns:
| Popescu_Teo_1966 a răspuns:

Ai avut parte de o stergere parțială a programului din compiuterul central. Du-te la un tester și spune să-ți reîmprospăteze softul. Cam 100 de lei, depinde...