| Ionixionut a întrebat:

Salut. Întrebare pentru cei care au dat traseul pentru categoria B în București 2021-2022, cât timp a durat până să dați orașul sau care a fost durata de așteptare dintre sală și traseu?
Am văzut că mulți se plâng pentru că ar dura cu lunile și deja îmi fac griji.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg, de ce ti-ai face griji?
Toate centrele de Politie sunt foarte aglomerate, fiindca sunt foarte multi cursanti care sustin examenul de permis auto, se sta la coada si se respecta programarile, asadar nu ai de ce sa-ti afac griji, ca nu se anuleaza programarea, chiar adica este peste 2-3 luni.
Multa rabdare si succes la examen!