| andreicaia1999 a întrebat:

Salut, ma bate gandul sa imi pun o navigatie la masina ( skoda octavia ) insa nu stiu daca merita.
Cei care au pusa aftermarket, pareri? Merita? Avantaje? Dezavantajele probabil doar banii investiti care nu sunt chiar putini.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gps cu ventuza ajunge sau google maps - waze e si mai bun prin Android sau iOS anunta radarele si politia ascunsa

| andreicaia1999 explică (pentru mgtow):

Stiu,doar ca eram in dubii daca ar merita totusi sau nu

| sierra1 a răspuns:

Pentru noi: ce-i aia "aftermarket" pentru o navigație/gps auto?

| andreicaia1999 explică (pentru sierra1):

''aftermarket'' adica nu e din fabrica.

| Digikey a răspuns:

Originala este cea mai faina.