| 07gabriel07 a întrebat:

Masina o Alfa Romeo 147, motor 1.9 jtd 16v, an fabricatie 2008, problema e ca nu mai intra in viteza la cald, la rece intra, iar pedala de ambreiaj e foarte tare. Scurgeri de lichid de frana nu am vazut, oricum pedala isi revine (nu ramane blocata la podea), iar cand pedala ajunge aproape jos se aude un zgomot urat. Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Antonio_Marius_1986 a răspuns:

Chit ambreiaj, si nu este chiar ieftin.Te scarpini de minim 500 de euro.