| anonim_4396 a întrebat:

Salut, merita un BMW 520d e60 2005-2006 volan dreapta la 2500€?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu stai prin UK sau Australia, NU.
La 2500e iti iei o masina ok, cu volanul la locul soferului, nu la perete.
Cu volanul la perete in Romania, iti iei fule in gura si te depasesc si scuterele. Dop de circulatie te faci, cu toate ca ai BMW.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pret mic si mecanica poate sa fie proasta

| prodatory2k a răspuns:

Depinde de dotari, cati proprietari a avut si in ce stare tehnica e. Mie, personal, 2500 mi se pare un pic cam putin. Daca n-are pachet M si vreo 100000 mile e cat de cat ok.