| User23434 a întrebat:

Salut, mi-ați putea spune niște motociclete gen Yahama Virago 125, Honda Shadow 125 sau Suzuki Intruder 125? Neapărat de 125 pentru A1 și cu motor în 2 cilindri cu un design ca cele exemplificate. Fundă pentru cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Salut, neaapărat motociclete? Nu voi lua fundă aproape sigur dar ideea este sa ajut aici, așa că dacă te pasionează 2 roate și nu ești prea înfocat pe motociclete, ți-as da un sfat fabulos și anume, bagă-te pe scooter. Cele mai bune vehicule pe 2 roți din lume cred că sunt Piaggio. Un Piaggio de 300 cc dragă Paul, pfoai, îți schimbă total filozofia de viață big grin. După când vrei să urci mai sus gen 600 cc la un A, atunci vorbim altfel. Dar până atunci până în 300 cc cele mai tari motoare sunt Piaggio. Sper că ti-am fost totuși cât de cât de folos!

| User23434 explică (pentru IonutCG90):

Salut, a dracu coincidenta. Am acasă fix un piaggio sfera de 80 doar ca are niște probleme "minore" și îl voi duce la un mecanic sa îl repare. Încă nu am 16 ani dar mi-ar plăcea un motor ca cele pe care le-am descris. Oricum am de gând sa repar scuterul, prea mi-e mila când îl vad cum clocește sunt terasa laughing

| User23434 explică (pentru IonutCG90):

Și asa nu mai am alte răspunsuri și nici naiba nu-mi mai vede mie întrebarea...îți dau ție fundă laughing)

| IonutCG90 a răspuns (pentru User23434):

Multumesc Manu, si tie si pisicii! tongue