| Paeki a întrebat:

Mi s-a pus pata pe volvo V50 model mai vechi din 2005-2006 dar nu știu prea multe detalii despre aceasta mașină. Aș dori să știu dacă sunt fiabile, cât de greu sunt de întreținut și dacă merită să îți cumperi una. Multumesc mult

1 răspuns:
| TriceleRon a răspuns:

Volvo sunt in general niste masini foarte fiabile. Dar cand încep sa pice piesele te costa sa le schimbi cat inca o masina. ( lucrez cu piese auto, zic din experienta). Clar merita sa iti cumperi un volvo, dar nu un model vechi care are deja probleme. Parerea mea