| Paeki a întrebat:

Ce părere aveți de Volvo V50 din 2005-2006? Îmi plac foarte mult și aș dori să știu cum sunt, dacă sunt greu de întreținut, la ce probleme să te aștepți de la ele, etc. Mulțumesc

1 răspuns:
| suiramvl a răspuns:

Depinde si ce motorizare doresti. Evita Dieselul sunt pacatoase.Motorul de 1.6 diesel este de Ford, destul de costisitoare la intretinere.In rest sunt niste masini ok ca oricare alta. Unele piese ieftine altele mai scumpe..mult succes