| Kidfromjail a întrebat:

Pentru cunoscătorii auto, știți cumva dacă s-au fabricat mașini Audi A4 b7 1.9 tdi an 2008 motoare cu, cutii de viteze in 6 trepte?
Din ce știu eu, am găsit mașini doar in 5 trepte la motorizarea 1.9 tdi, iar in 6 trepte doar la 2.0 tdi.
Sa fie oare păcăleala din partea vânzătorului? "-adică mașina sa fi fost accidentată(proveniență Franța) iar apoi reparată și modificata de către el"

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu pot sa-ti spun 100% exact.
Insa daca mai retin bine, era acum ceva timp pe un grup dedicat acestui model o discutie asemanatoare, unde era precizat ca exista si pe 1.9 cutie in 6+1 insa este extrem de rara.