| Aalexander a întrebat:

Salut.
Poti sa mergi iarna cu scuterul sau cu motocicleta?
In iarna asta trebuie sa mi iau masina, dar mi ar placea mai mult un motor fain la mana a doua pe la 1000 euro ( depide de posibilitati in acel moment ) sau un scuter pe la 500 euro.
Cei care stiu, cum e iarna cu motorul? Eu sincer n am vazut pe nimeni iarna, dar sper ca ma inselbig grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa crapi de frig si sa pici in bot la fiecare 100m e perfect pe 2 roti iarna

| Jipa95 a răspuns:

1 la mana : il vei stica, deoarece motorul se dilata-contracta. 2. daca nu vrei sa cazi in bot la fiecare 100 metri, problema ta

| viotedy a răspuns:

Daca vrei sa te faci sloi de gheata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti dar nu e prea distractiv. Acum cativa ani am avut un coleg care venea cu motocicleta la servici si cand a ajuns era atat de inghetat si amortit incat l-am luat pe brate de pe motor si l-am dus la caldura laughing