| OH3L a întrebat:

Salut TPU! Am 13 ani, in cateva luni voi implini 14 ani si voiam sa va intreb daca stiti vreo motocicleta pentru un copil ca si mine.Pentru mine nu conteaza ce fel de motocicleta este,numai sa fie la un pret cat mai mic! De asemenea,accept toate parerile, poate sa fie electrica sau cu motor.Inainte de a spune ca sunt iresponsabil,cu aceasta motocicleta o sa ma plimb la tara,doar prin curte,mai exact pe proprietate privata,daca stiu bine, nu exista motocicleta cu care sa ai voie de la 14 ani? Nu ma intereseaza viteza maxima. Daca va trebuie mai multe detalii, am 60 de kilograme si 1.77

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Yamaha R 125. http://bit.ly/2ALy49E

| OH3L explică:

Asta este o motocicleta de A1 sau A2, eu ma refer la una cu care sa ma pot plimba pe stradutele de la tara si prin curte, nu motocicleta care atinge 100 km/h laughing

| OH3L explică:

As vrea o motocicleta cu care sa ma plimb pe la tara, nu una puternica.Una care sa mi se potriveasca la varsta mea